220336-2024 - Rezultāts
Latvija – Apsardzes pakalpojumi – Apsardzes pakalpojumi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Apsardzes pakalpojumi
Apraksts: Apsardzes pakalpojumi
Iekšējais identifikators: LVRTC 2024/4
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79710000 Apsardzes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Apsardze Latgales reģionā