221451-2024 - Rezultāts
Lietuva – Reaģenti un kontrastvielas – Šlapimo tyrimų laboratorinės diagnostikos priemonių, automatinio analizatoriaus greitiesiems (POCT) kraujo tyrimams atlikti nuomos, jų veikimą užtikrinančių paslaugų ir medžiagų pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šlapimo tyrimų laboratorinės diagnostikos priemonių, automatinio analizatoriaus greitiesiems (POCT) kraujo tyrimams atlikti nuomos, jų veikimą užtikrinančių paslaugų ir medžiagų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija planuoja įsigyti šlapimo tyrimų laboratorinės diagnostikos priemonių, automatinio analizatoriaus greitiesiems (POCT) kraujo tyrimams atlikti nuomos, jų veikimą užtikrinančių paslaugų ir medžiagų pirkimas
Iekšējais identifikators: 706962
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Papildu klasifikācija (cpv): 38434000 Analizatori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Šlapimo juostelinių ir mikroskopavimo tyrimų sistemos nuoma, jos veikimą užtikrinančios paslaugos ir medžiagos
Apraksts: Šlapimo juostelinių ir mikroskopavimo tyrimų sistemos nuoma, jos veikimą užtikrinančios paslaugos ir medžiagos
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: 1.6. Sutartis jos galiojimo laikotarpiu, neatliekant naujos pirkimo procedūros, gali būti keičiama, kai Pirkėjui atsiranda poreikis įsigyti Sutarties priede Nr. 1 nurodytų Prekių papildomą kiekį ir (ar) Sutarties priede Nr. 1 nenurodytų, tačiau su pirkimo objektu susijusių Prekių, bendrai neviršijant 10 (dešimt) procentų Sutarties vertės. Už papildomai įsigyjamas Sutarties priede nurodytas Prekes bus apmokėta pagal Sutarties priede Nr. 1 nurodytas Prekių kainas. Už Sutarties priede Nr. 1 nenurodytas, tačiau su pirkimo objektu susijusias Prekes bus apmokėta ne didesnėmis nei užsakymo dieną Tiekėjo prekybos vietoje, kataloge ar interneto svetainėje nurodytomis galiojančiomis šių prekių kainomis arba, jei tokios kainos neskelbiamos, Tiekėjo pasiūlytomis, konkurencingomis ir rinką atitinkančiomis kainomis
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pusiau automatinio šlapimo parametrų analizatoriaus nuoma, jo veikimą užtikrinančios paslaugos ir medžiagos
Apraksts: Pusiau automatinio šlapimo parametrų analizatoriaus nuoma, jo veikimą užtikrinančios paslaugos ir medžiagos
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Automatinio analizatoriaus greitiesiems (POCT) kraujo tyrimams atlikti nuomos, jo veikimą užtikrinančių paslaugų ir medžiagų pirkimas
Apraksts: Automatinio analizatoriaus greitiesiems (POCT) kraujo tyrimams atlikti nuomos, jo veikimą užtikrinančių paslaugų ir medžiagų pirkimas
Iekšējais identifikators: 3
Opciju apraksts: Sutartis jos galiojimo laikotarpiu, neatliekant naujos pirkimo procedūros, gali būti keičiama, kai Pirkėjui atsiranda poreikis įsigyti Sutarties priede Nr. 1 nurodytų Prekių papildomą kiekį ir (ar) Sutarties priede Nr. 1 nenurodytų, tačiau su pirkimo objektu susijusių Prekių, bendrai neviršijant 10 (dešimt) procentų Sutarties vertės. Už papildomai įsigyjamas Sutarties priede nurodytas Prekes bus apmokėta pagal Sutarties priede Nr. 1 nurodytas Prekių kainas. Už Sutarties priede Nr. 1 nenurodytas, tačiau su pirkimo objektu susijusias Prekes bus apmokėta ne didesnėmis nei užsakymo dieną Tiekėjo prekybos vietoje, kataloge ar interneto svetainėje nurodytomis galiojančiomis šių prekių kainomis arba, jei tokios kainos neskelbiamos, Tiekėjo pasiūlytomis, konkurencingomis ir rinką atitinkančiomis kainomis