226560-2026 - Plānošana
Lietuva – Autotransporta pakalpojumi – Keleivių vežimo paslaugų teikimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Vilniaus miesto ir gretimų savivaldybių teritorijose
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Keleivių vežimo paslaugų teikimo vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais Vilniaus miesto ir gretimų savivaldybių teritorijose
Apraksts: Vilniaus miesto savivaldybės administracija 2026-2027 m. planuoja skelbti atskirus konkursus Vilniaus miesto reguliaraus vietinio susisiekimo (miesto) kelių transporto maršrutams aptarnauti, kurio laimėtojai bus nustatyti vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos 2007 m. spalio 23 d. reglamentu Nr. 1370/2007 „Dėl keleivinio geležinkelių ir kelių transporto viešųjų paslaugų“, Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekso 171 straipsnio 2 dalimi, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 33 punktu, 16 straipsnio 2 dalies 15 punktu, 29 straipsnio 8 dalies 5 punktu, Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymu, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2000 m. balandžio 28 d. nutarimu Nr. 478 patvirtintu Keleivinio transporto vežėjų išlaidų (negautų pajamų), susijusių su transporto lengvatų taikymu, kompensavimo (atlyginimo) tvarkos aprašu, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2010 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. 3-457 patvirtintu Nuostolių, patirtų vykdant keleivinio kelių transporto viešųjų paslaugų įsipareigojimus, kompensacijos paskaičiavimo tvarkos aprašu. 2026-2027 m. planuojama vykdyti pirkimus dėl keleivių vežimo autobusais Vilniaus miesto ir gretimų savivaldybių teritorijose: I pirkimo dalis. Privežamiesiems viešojo transporto maršrutams aptarnauti. Preliminarus maršrutų skaičius – 17 maršrutų. II pirkimo dalis. Pagrindiniams viešojo transporto maršrutams aptarnauti. Preliminarus maršrutų skaičius – 4 maršrutai.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi