2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Farmacijos produktai (kompensuojami vaistai)
Apraksts: Kompensuojami farmacijos produktai ir asmens higienos gaminiai globos namų gyventojams
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: pirkimas vykdomas elektroninėmis priemonėmis
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33700000 Higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Daudzums: 84