See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui
Apraksts: Pirkimas skirstomas į 3 dalis: 1 dalis – Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Rytų regionui. 2 dalis – Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Pietų regionui. 3 dalis – Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Vakarų regionui.
Iekšējais identifikators: 708834
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15711000 Zivju barība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I pirkimo dalis - Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Rytų regionui
Apraksts: 1 dalis – Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Rytų regionui. Pirkimui skirtų lėšų suma – 53 000,00 EUR su PVM. Bet kuri kita pasiūlyta didesnė kaina bus laikoma per didele ir nepriimtina.
Daudzums: 12 460 kilogrami
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II pirkimo dalis - Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Pietų regionui
Apraksts: 2 dalis – Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Pietų regionui. Pirkimui skirtų lėšų suma – 65 000,00 EUR su PVM. Bet kuri kita pasiūlyta didesnė kaina bus laikoma per didele ir nepriimtina.
Daudzums: 13 700 kilogrami
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III pirkimo dalis - Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Vakarų regionui
Apraksts: 3 dalis – Pašarai žuvų paauginimui ir auginimui Vakarų regionui. Pirkimui skirtų lėšų suma – 51 000,00 EUR su PVM. Bet kuri kita pasiūlyta didesnė kaina bus laikoma per didele ir nepriimtina.
Daudzums: 10 100 kilogrami