See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicininės įrangos pirkimas Skuodo PSPC
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Medicininę įrangą VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centrui. Pirkimas skaidomas į 5 (penkias) dalis. Pirkimas atliekamas įgyvendinant projektą „Sveikatos centro sudėtyje teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros modernizavimas“ Nr. 09-022-P-0023, kuris finansuojamas 2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33126000 Zobārstniecības iekārtas, 33192100 Medicīniskās gultas, 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Odontologinė įranga, 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Funkcinės lovos, 3 vnt.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Ultragarsinė sistema (ginekologo paslaugoms), 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Tonometras, 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Inhaliatorius, 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 5