2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vertinimo konsultacinės paslaugos
Apraksts: 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos prioritetų „Pažangesnė Lietuva“ ir „Socialiai atsakingesnė Lietuva“ švietimo ir mokslo srities uždavinių poveikio vertinimas. Finansavimas iš 2021-2027 m. ES fondų investicijų programos techninės paramos lėšų
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0