2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos pastato rekonstravimo darbų (II etapas I poetapis) pirkimas (NUTRAUKTAS)
Apraksts: VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos pastato rekonstravimo darbų (II etapas I poetapis) pirkimas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45453000 Kapitālais remonts un kosmētiskais remonts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0