232904-2024 - Konkurss
Lietuva – Dilators – Intervencinės radiologijos prekės (2) Nr. 8490
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Intervencinės radiologijos prekės (2) Nr. 8490
Apraksts: Intervencinės radiologijos prekės
Iekšējais identifikators: 717227
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141230 Dilators
Papildu klasifikācija (cpv): 33111720 Angiogrāfijas aparāti, 33140000 Medicīnas palīgmateriāli, 33141200 Katetri, 33141210 Balonkatetri, 33141240 Katetru piederumi, 33141320 Medicīniskās adatas, 33141326 Radioloģijas procedūru adatas, 33141625 Diagnostikas komplekti, 33151000 Staru terapijas ierīces un materiāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mažo profilio krūtinės aortos stentgraftas sudėtingoms aortos lanko anatomijoms su 1 atšaka
Apraksts: Mažo profilio krūtinės aortos stentgraftas sudėtingoms aortos lanko anatomijoms su 1 atšaka ( žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 33151000 Staru terapijas ierīces un materiāli
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Mažo profilio krūtinės aortos stentgraftas sudėtingoms aortos lanko anatomijoms su 2 atšakomis
Apraksts: Mažo profilio krūtinės aortos stentgraftas sudėtingoms aortos lanko anatomijoms su 2 atšakomis (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Periferiniai savaime išsipliačiantys dengti stentai
Apraksts: Periferiniai savaime išsipliačiantys dengti stentai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Dengtas stentas
Apraksts: Dengtas (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Dengtas stentas (didelio diametro)
Apraksts: Dengtas stentas (didelio diametro)(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Didelio spindžio distalinio prieinamumo nukreipiamieji kateteriai
Apraksts: Didelio spindžio distalinio prieinamumo nukreipiamieji kateteriai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 6
Papildu klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Aspiraciniai kateteriai
Apraksts: Aspiraciniai kateteriai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Aspiracinis trombo ištraukimo kateteris
Apraksts: Aspiracinis trombo ištraukimo kateteris(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Aspiracinis balioninis kateteris
Apraksts: Aspiracinis balioninis kateteris (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 9
Papildu klasifikācija (cpv): 33141210 Balonkatetri
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Introdiuseris su punkcine adata
Apraksts: Introdiuseris su punkcine adata(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 10
Papildu klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Periferiniai stengraftai
Apraksts: Periferiniai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Periferiniai didelio diametro stentgraftai
Apraksts: Periferiniai didelio diametro (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Radialiniai introdiuseriai
Apraksts: Radialiniai introdiuseriai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Nukreipiantis kateteris smegenų kraujagyslių procedūroms
Apraksts: Nukreipiantis kateteris smegenų kraujagyslių procedūroms(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Diagnostiniai angiografiniai kateteriai
Apraksts: Diagnostiniai angiografiniai kateteriai(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Neuro viela
Apraksts: Neuro viela(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 16
Papildu klasifikācija (cpv): 33141240 Katetru piederumi
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Balioninis nukreipiantysis kateteris
Apraksts: Balioninis nukreipiantysis kateteris (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Radialinio priėjimo kateteris skirtas intervencinių priemonių įvedimui
Apraksts: Radialinio priėjimo kateteris skirtas intervencinių priemonių įvedimui (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Distalinė miego arterijos apsauga
Apraksts: Distalinė miego arterijos apsauga(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: PTA nukreipėjai
Apraksts: PTA nukreipėjai(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Didelio diametro kraujagyslių uždarymo sistema
Apraksts: Didelio diametro kraujagyslių uždarymo sistema(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Karotidinis stentas su PET tinklelius
Apraksts: Karotidinis stentas su PET tinklelius(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Nustumiamos spiralės embolizacijai
Apraksts: Nustumiamos spiralės (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 23
Papildu klasifikācija (cpv): 33111720 Angiogrāfijas aparāti
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Specialios PTA vielos naudojamos sudėtingoms procedūroms
Apraksts: Specialios PTA vielos naudojamos sudėtingoms procedūroms(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Hibridinė periferinė viela-pravedėja
Apraksts: Hibridinė periferinė viela-pravedėja(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Nerūdijančio plieno mikrovielos smegenų aneurizmoms ir trombozėms gydyti
Apraksts: Nerūdijančio plieno mikrovielos smegenų aneurizmoms ir trombozėms gydyti(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Nitinolinė viela gidas standartinė
Apraksts: Nitinolinė viela gidas standartinė(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Padidinto stangrumo nitinolinė viela gidas
Apraksts: Padidinto stangrumo nitinolinė viela gidas (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Mikrokateriai didžiųjų aneurizmų embolinėms spiralėms įvesti
Apraksts: Mikrokateriai didžiųjų aneurizmų embolinėms spiralėms įvesti (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Atskiriamos spiralės
Apraksts: Atskiriamos spiralės (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Atskiriamos spirales
Apraksts: Atskiriamos spirales(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: PTA OTW 0,014“ dilatacinis kateteris
Apraksts: PTA OTW 0,014“ dilatacinis kateteris(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Periferinis PTA balionas 0.014'' vielai
Apraksts: Periferinis PTA balionas 0.014'' vielai(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Periferinis PTA balionas 0.018'' vielai
Apraksts: Periferinis PTA balionas 0.018'' vielai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Periferinis balionas, dengtas Sirolimu
Apraksts: Periferinis balionas, dengtas Sirolimu (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 6 periferiniai nitinoliniai savaime išsiskleidžiantys stentai ant tos pačios įvedimo sistemos
Apraksts: 6 periferiniai nitinoliniai savaime išsiskleidžiantys stentai ant tos pačios įvedimo sistemos (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Savaime išsiskleidžiantis stentas pakinklio ir sudėtingos anatomijos periferinių arterijų stentavimu
Apraksts: Savaime išsiskleidžiantis stentas pakinklio ir sudėtingos anatomijos periferinių arterijų (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Sirolimus vaistą išskirianti periferinių stentų sistema
Apraksts: Sirolimus vaistą išskirianti periferinių stentų sistema (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Kobalto chromo stentai skirti klubinėms arterijoms, dengti gryna anglimi, OTW tipo
Apraksts: Kobalto chromo stentai skirti klubinėms arterijoms, dengti gryna anglimi, OTW tipo (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Vienkartinių priemonių rinkinys darbui su navigacine sistema
Apraksts: Vienkartinių priemonių rinkinys darbui su navigacine sistema (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 40
Papildu klasifikācija (cpv): 33141625 Diagnostikas komplekti
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Krioabliacijos aplikatoriai
Apraksts: Krioabliacijos aplikatoriai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Abliacijos kateteriai
Apraksts: Abliacijos kateteriai(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Adatų rinkiniai elektrochemoterapijai
Apraksts: Adatų rinkiniai (žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Apraksts: Abliacijos kateteria(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Krioabliacijos aplikatoriai-adatos
Apraksts: Krioabliacijos aplikatoriai-adatos(žr. pirkimo dokumentuose)
Iekšējais identifikators: 45
Papildu klasifikācija (cpv): 33141320 Medicīniskās adatas