See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicininės priemonės ir sąnarių endoprotezai
Apraksts: Medicininės priemonės ir sąnarių endoprotezai. Reikalavimai nustatyti PIRKIMO DOKUMENTUOSE
Iekšējais identifikators: 716794
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141750 Mākslīgās locītavas
Papildu klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Medicininės priemonės
Apraksts: CHONDRO-GIDE besirezorbuojanti dvisluoksnė kolageninė membrana
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 1 PIRKIMO DALIS CHONDRO-GIDE besirezorbuojanti dvisluoksnė kolageninė membrana
Daudzums: 12
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 2 PIRKIMO DALIS PKR interferencinai sraigtai
Apraksts: PKR interferencinai sraigtai
Iekšējais identifikators: 2
Daudzums: 110
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 3 PIRKIMO DALIS Reguliuojamo ilgio endosaga PKR transplanto blauzdinei ir šlauninei fiksacijai ir Reguliuojamo ilgio endosaga PKR šlauninei fiksacijai
Apraksts: Reguliuojamo ilgio endosaga PKR transplanto blauzdinei ir šlauninei fiksacijai ir Reguliuojamo ilgio endosaga PKR šlauninei fiksacijai
Iekšējais identifikators: 3
Daudzums: 40
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 4 PIRKIMO DALIS Menisko siuvimo sistema
Apraksts: Menisko siuvimo sistema
Iekšējais identifikators: 4
Daudzums: 200
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 5 PIRKIMO DALIS Šviesolaidis hemorojaus procedūroms atlikti
Apraksts: Šviesolaidis hemorojaus procedūroms atlikti
Iekšējais identifikators: 5
Daudzums: 300
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 6. PIRKIMO DALIS Vienkartinės sterilios chirurginės pirštinės
Apraksts: Vienkartinės sterilios chirurginės pirštinės
Iekšējais identifikators: 6
Daudzums: 22 000
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 7 PIRKIMO DALIS Biologinių skysčių surinkimo sistemą
Apraksts: Biologinių skysčių surinkimo sistemą
Iekšējais identifikators: 7
Daudzums: 1 204
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 8 PIRKIMO DALIS Elektrinis automatinis turniketas
Apraksts: Elektrinis automatinis turniketas
Iekšējais identifikators: 8
Daudzums: 6
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 9 PIRKIMO DALIS Klubo sąnario endoprotezo sistema
Apraksts: Klubo sąnario endoprotezo sistema
Iekšējais identifikators: 9
Daudzums: 120
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 10 PIRKIMO DALIS Kelio sąnario endoprotezas
Apraksts: Kelio sąnario endoprotezas
Iekšējais identifikators: 10
Daudzums: 50
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 11 PIRKIMO DALIS Cementinis tvirtinimo kelio sąnario endoprotezas (pacientams turintiems alergiją metalo junginim
Apraksts: Cementinis tvirtinimo kelio sąnario endoprotezas (pacientams turintiems alergiją metalo junginimas)
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 12 PIRKIMO DALIS Mechaninis (necementinis) tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas (užtikrinančio pirminį ir rotac
Apraksts: Mechaninis (necementinis) tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas (užtikrinančio pirminį ir rotacinį stabilumą),
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 13 PIRKIMO DALIS Personalizuotas anatominis kelio sąnario endoprotezas su vitaminizuotu polietilenu, leidžiantis
Apraksts: Personalizuotas anatominis kelio sąnario endoprotezas su vitaminizuotu polietilenu, leidžiantis lenkti iki 155,
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 14 PIRKIMO DALIS Vienkondilis kelio sąnario endoprotezas su mikroinvazine technika ir mobiliu menisko intarpu.
Apraksts: Vienkondilis kelio sąnario endoprotezas su mikroinvazine technika ir mobiliu menisko intarpu.
Iekšējais identifikators: 14
Daudzums: 20
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 15 PIRKIMO DALIS Kelio sąnario endoprotezas (užtikrinantis papildomą kelio sąnario stabilumą per atstatytą anatom
Apraksts: Kelio sąnario endoprotezas (užtikrinantis papildomą kelio sąnario stabilumą per atstatytą anatomiją ir kinematinį judesį),
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 16 PIRKIMO DALIS Cementinio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas užtvirtinantis pipildomą stabilumą dvigubo mobi
Apraksts: Cementinio tvirtinimo klubo sąnario endoprotezas užtvirtinantis pipildomą stabilumą dvigubo mobilumo principu
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 17 PIRKIMO DALIS Dvigubo mobilumo riešinio nykščio sąnario endoprotezas su kūgine gūžduobe
Apraksts: Dvigubo mobilumo riešinio nykščio sąnario endoprotezas su kūgine gūžduobe
Iekšējais identifikators: 17