235778-2024 - Konkurss
Lietuva – Automobiļu tehniskās apkopes pakalpojumi – Lengvųjų ir kitų M1, N1, N2 klasės automobilių techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lengvųjų ir kitų M1, N1, N2 klasės automobilių techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos lengvųjų ir kitų M1, N1, N2 klasės automobilių techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto paslaugos: 1. Škoda Superb – 1 vnt; 2. Volvo S60 – 2 vnt; 3. Renault Trafic – 1 vnt.; 4. VW Transporter T4 – 3 vnt.; 5. VW Transporter T5 – 2 vnt.; 6. VW LT 46 – 3 vnt.; 7. TOYOTA HILUX – 2 vnt.; 8. IVECO MAGIRUS – 1vnt.; 9. VW CARAVELLE – 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 713204
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112200 Automobiļu tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000