237043-2024 - Konkurss
Lietuva – Sabiedrisko attiecību konsultāciju pakalpojumi – Išorinės ir vidinės komunikacijos strategijos sukūrimo paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Išorinės ir vidinės komunikacijos strategijos sukūrimo paslaugų pirkimas
Apraksts: Išorinės ir vidinės komunikacijos strategijos sukūrimos paslaugos, kurias sudaro: 1. Parengiamieji darbai; 2. Esamos išorinės komunikacijos analizė ir įvertinimas; 3. Išorinės komunikacijos strategijos parengimas; 4. Esamos vidinės komunikacijos analizė ir įvertinimas; 5. Vidinės komunikacijos strategijos parengimas; 6. Viešųjų ryšių konsultacinės paslaugos (perkamos pagal poreikį).
Iekšējais identifikators: 718467
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79416200 Sabiedrisko attiecību konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1