2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vinilinė grindų danga, Nr. 79/2024/TVPC
Apraksts: Pirkimo objektas - Vinilinė grindų danga. Preliminarus prekių kiekis - 1 300 m2. Sudaromos sutarties vertė - 36 300,00 Eur su PVM.
Iekšējais identifikators: 718526
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Atsižvelgiant į tai, jog: 1. pirkimo objektas nėra sudėtingas (perkama vienos rūšies prekė), kuriam būtų keliami specifiniai ir aukšti reikalavimai, o priešingai taikomi minimalūs reikalavimai, kurie atitiktų perkančiosios organizacijos poreikius; 2. pirkimo techninė specifikacija ir kiti pirkimo dokumentai yra nedidelės apimties; 3. tiekėjai su pasiūlymu turi pateikti tik pasiūlymo formą su kaina, užpildytą techninę specifikaciją ir EBVPD, kurių pateikimas nėra imlus laikui; 4. vykdyta konsultacija su rinka ir tiekėjai jau yra susipažinę su technine dokumentacija; 5. pagal rinkos tyrimo ir rinkos konsultacijos rezultatus potencialūs dalyviai yra Lietuvoje veikiantys subjektai, kurie veikia kaip tarpininkai, dažniausiai jau iš anksto sudarę susitarimus su gamintoju ir susiderinę objekto platinimo sąlygas, pats gamintojas tiesiogiai nedalyvauja pirkimuose; 6. perkančiajai organizacijai svarbu kuo skubiau įsigyti pirkimo objektą, papildomai įvertinant tai, jog nenupirkus jo laiku, nebus užtikrinta TVPC darbų plano savalaikė eiga, – proporcinga būtų taikyti pagreitintą procedūrą.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44112200 Grīdu segumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1 300 kvadrātmetri