238037-2024 - Rezultāts
Latvija – Teltis – Ziemas un vasaras apstākļiem piemēroto telšu piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ziemas un vasaras apstākļiem piemēroto telšu piegāde
Apraksts: Ziemas un vasaras apstākļiem piemēroto telšu piegāde
Iekšējais identifikators: VRS 2023/37-02-AVP-RPVP
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39522530 Teltis
5. Daļa
Daļa: LOT-0000