239096-2024 - Rezultāts
Lietuva – Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Biokuro ir pelenų transportavimo įrenginių remonto paslaugų bei detalių pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Biokuro ir pelenų transportavimo įrenginių remonto paslaugų bei detalių pirkimas
Apraksts: Perkamos biokuro ir pelenų transportavimo įrenginių remonto paslaugos bei detalės
Iekšējais identifikators: 705758
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50530000 Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 42419800 Konveijeru detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000