239321-2024 - Rezultāts
Lietuva – Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz dzelzceļa transportu un citām iekārtām – 23155_EJ575 keitiklių ir elektros sistemos komponentų remontas ir asarginės dalys
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 23155_EJ575 keitiklių ir elektros sistemos komponentų remontas ir asarginės dalys
Apraksts: EJ575 keitiklių ir elektros sistemos komponentų remontas ir asarginės dalys, skebiamos derybos
Iepriekšējs paziņojums: 467341-2023
Iekšējais identifikators: 681526
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50220000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz dzelzceļa transportu un citām iekārtām
Papildu klasifikācija (cpv): 34631000 Lokomotīvju vai ritošā sastāva detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000