239470-2026 - Rezultāts
Lietuva – Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli – Vienkartinės medicinos priemonės VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės medicinos priemonės VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Apraksts: Perkančioji organizacija – VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centras. Pirkimą perkančiosios organizacijos vardu atlieka savivaldybės centrinė perkančioji organizacija Kaišiadorių bendrųjų funkcijų tarnyba (toliau-SCPO). Sutartį pasirašys perkančioji organizacija. Perkančioji organizacija numato įsigyti vienkartines medicinos priemones (BVŽP kodas – 33141000-0). Pirkimo objektas skaidomas į 25 (dvidešimt penkias) dalis (-ių), kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“. Perkančioji organizacija sudarys atskiras sutartis dėl pirkimo dalių, dėl kurių laimėtoju nustatytas tas pats tiekėjas. Numatoma pirkimo vertė grafoje nurodyta „0“ reikšmė reiškia, kad numatoma pirkimo vertė nėra viešinama.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Priemonės reabilitacijai (parafinui)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Filtrui - kandikliui atlikti spirometrijas
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Chirurginiams siūlams
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Endosagai
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Menisko siuvimo siūlams
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Chirurginiai siūlai
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Pirštinių laikikliui
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Vienkartinis elektrodai elektrostimuliacijai
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai priemonėms skirtoms anestezijai, intensyviai terapijai, deguonies ir aerozolių terapijai
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Priemonėms skirtoms punkcijai ir infuzijai
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Priemonėms skirtoms chirurgijai
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Skysčių surinkimo maišui be granulių
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Drenams
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai popieriui EKG
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Tamponui LOR
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Oftalmologinės fluoresceino juostelės
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Kremas kūnui
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Šepetėliai endoskopo valymui
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Filtrui antibakteriniam
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Vienkartinėms ginekologinėms priemonėms
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Vienkartinėms priemonėms diabetinei pėdai
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai Vienkartiniam neutraliam elektrodui
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Minimalūs reikalavimai EKG elektrodams
Iekšējais identifikators: 25