242186-2024 - Rezultāts
Latvija – Sniega tīrīšanas pakalpojumi – Ogres pilsētas ielu un stāvlaukumu uzturēšanas darbi 2024. gadam
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi - Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ogres pilsētas ielu un stāvlaukumu uzturēšanas darbi 2024. gadam
Apraksts: Ogres pilsētas ielu un stāvlaukumu uzturēšanas darbi 2024. gadam
Iekšējais identifikators: ONP 2024/16
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233141 Ceļu uzturēšanas darbi, 90611000 Ielu tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: 1.3.8. Ievērojot Publisko iepirkumu likuma 8. panta septītās daļas 9. punktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un līgumu ar izpildītāju atkārtot. Atkārtoti noslēgtā līguma summa kopā nepārsniedz 418000 EUR bez pievienotās vērtības nodokļa un darbu izpildes termiņš ir līdz 2026. gada 31. decembrim. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem. Pasūtītājs patur tiesības nerīkot sarunu procedūru un organizēt jaunu iepirkuma procedūru. Kopējā plānotā līgumu summa par 3.gadiem ir 125400 EUR