Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50410000 Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: Vilnius
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vilniaus apskritis (LT011)
Valsts: Lietuva
Papildu informācija: Vilniaus miestas