See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mikrobiologinės kultūros, reagentai, preparatai ir kitos medžiagos mikrobiologiniams tyrimams
Apraksts: Perkančioji organizacija vykdo viešąjį pirkimą, kurio objektas - mikrobiologinės kultūros, reagentai, preparatai ir kitos medžiagos mikrobiologiniams tyrimams. Pirkimo objektas skaidomas į 6 (šešias) pirkimo dalis.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33698100 Mikrobioloģiskās kultūras
Papildu klasifikācija (cpv): 24455000 Dezinfekcijas līdzekļi, 33696000 Reaģenti un kontrastvielas, 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mitybos terpės ir priedai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Priemonės mikrobiologiniams tyrimams
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Medicininės priemonės ir dezinfekantai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Priemonės mikroorganizmų identifikavimui
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Mikroorganizmų padermės
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Petri lėkštelės, aseptinės
Iekšējais identifikators: 6