2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sporta medicīnas darbaspēju testēšanas skrejceliņa ar drošības arku, kurš iebūvēts vienā līmenī ar grīdu, piegāde un finanšu pakalpojums
Apraksts: Sporta medicīnas darbaspēju testēšanas skrejceliņa ar drošības arku, kurš iebūvēts vienā līmenī ar grīdu, piegāde un finanšu pakalpojums
Iekšējais identifikators: LOV2025/02
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 66190000 Aizdevumu starpniecības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
Daļa: LOT-0000