244478-2026 - Konkurss
Lietuva – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – MAISTO PRODUKTŲ UŽSAKYMAI PER CPO LT ELEKTRONINĮ KATALOGĄ KRAŠTO APSAUGOS SISTEMOS REIKMĖMS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: MAISTO PRODUKTŲ UŽSAKYMAI PER CPO LT ELEKTRONINĮ KATALOGĄ KRAŠTO APSAUGOS SISTEMOS REIKMĖMS
Apraksts: MAISTO PRODUKTŲ UŽSAKYMAI PER CPO LT ELEKTRONINĮ KATALOGĄ KRAŠTO APSAUGOS SISTEMOS REIKMĖMS
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mėsa ir mėsos produktai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pieno gaminiai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Kiaušiniai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Vaisiai ir daržovės
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Grūdų malimo produktai
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Žuvis ir žuvies produktai
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Bakalėja
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Specialios paskirties maisto produktai
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Duonos ir pyrago gaminiai
Iekšējais identifikators: 9