246127-2025 - Konkurss
Lietuva – Tehniskās testēšanas pakalpojumi – Šilumos apskaitos prietaisų metrologinė patikra ir remontas (skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos apskaitos prietaisų metrologinė patikra ir remontas (skelbiama apklausa)
Apraksts: Pirkimo objektas – šilumos apskaitos prietaisų metrologinė patikra ir remontas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71632000 Tehniskās testēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0