246444-2024 - Konkurss
Lietuva – Apsardzes pakalpojumi – Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Sandėlių depo Kuro bazės teritorijos ir statinių apsaugos paslaug
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Sandėlių depo Kuro bazės teritorijos ir statinių apsaugos paslaug
Apraksts: Perkamos Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos Sandėlių depo Kuro bazės teritorijos ir statinių fizinės apsaugos paslaugos
Iekšējais identifikators: 719040
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79710000 Apsardzes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1 096