247106-2024 - Rezultāts
Lietuva – Apdrošināšanas pakalpojumi – Turto draudimo paslaugos, Nr. VU41948
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Turto draudimo paslaugos, Nr. VU41948
Apraksts: Pirkimo objektas yra skaidomas į 3 (tris) pirkimo dalis: I pirkimo dalis - Nekilnojamasis turtas; II pirkimo dalis - Litnet ir LABT turtas; III pirkimo dalis - Kultūros vertybės.
Iekšējais identifikators: 700774
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Apraksts: Pirkimas skaidomas į 3 pirkimo dalis: I pirkimo dalis - Nekilnojamasis turtas II pirkimo dalis - Litnet ir LABT turtas III pirkimo dalis - Kultūros vertybės
Daudzums: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: I pirkimo dalis- Nekilnojamasis turtas
Apraksts: I pirkimo dalis- Nekilnojamasis turtas - 1 komplektas Žr. pirkimo dokumentuose
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: II pirkimo dalis - Litnet ir LABT turtas
Apraksts: II pirkimo dalis - Litnet ir LABT turtas - 1 komplektas. Žr. pirkimo dokumentuose
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: III pirkimo dalis - Kultūros vertybės.
Apraksts: III pirkimo dalis - Kultūros vertybės - 1 komplektas Žr. pirkimo dokumentuose