249323-2024 - Rezultāts
Latvija – Apdrošināšanas un pensiju pakalpojumi – Valsts probācijas dienesta nodarbināto veselības apdrošināšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valsts probācijas dienesta nodarbināto veselības apdrošināšana
Apraksts: Valsts probācijas dienesta nodarbināto veselības apdrošināšana
Iekšējais identifikators: VPD 2024/ 1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66500000 Apdrošināšanas un pensiju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Savstarpēji vienojoties līgumu var pagarināt līdz 12 mēnešiem