250692-2026 - Konkurss
Latvija – Sporta preces un inventārs – Par džudo tatami iegādi
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par džudo tatami iegādi
Apraksts: Par džudo tatami iegādi
Iekšējais identifikators: LVP2026/58
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 37400000 Sporta preces un inventārs
5. Daļa
Daļa: LOT-0000