See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Operacinės medicininė įranga
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti endoskopų plovimo mašiną ir elektrochirurgijos įrenginį.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Endoskopų plovimo mašina
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Elektrochirurgijos įrenginys
Iekšējais identifikators: 2