252727-2024 - Konkurss
Lietuva – Operāciju galdi – Operacinis stalas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Operacinis stalas
Apraksts: Perkamas 1 vnt. operacinis stalas
Iekšējais identifikators: 718993
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192230 Operāciju galdi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 1