253343-2024 - Rezultāts
Latvija – Militārie formas tērpi – SMOCK (jaku un bikšu) un TREF kreklu iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: SMOCK (jaku un bikšu) un TREF kreklu iegāde
Apraksts: SMOCK (jaku un bikšu) un TREF kreklu iegāde
Iekšējais identifikators: VALIC 2022/141/EN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35811300 Militārie formas tērpi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I daļa KFT-Multicam ugunsnoturīgs
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II daļa KFT-WLPT ugunsnoturīgs