See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Išorės laboratorijose atliekamų tyrimų pirkimas
Apraksts: Perkami išorės laboratorijose atliekami mikrobiologiniai tyrimai.
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85145000 Medicīnisko laboratoriju sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0