2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valymo paslaugų (rezervuota teisė) užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
Apraksts: Pirkimas vykdomas siekiant sukurti dinaminę pirkimų sistemą Valymo paslaugoms (rezervuota teisė). Tiekėjai gali teikti paraiškas dalyvauti dinaminėje pirkimo sistemoje per visą jos galiojimo laiką. Konkretūs pirkimai dinaminės pirkimo sistemos pagrindu bus vykdomi CPO LT elektroniniame kataloge.
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Valymo paslaugų užsakymai (rezervuota teisė)
Apraksts: Valymo paslaugų užsakymai (rezervuota teisė)
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Valymo ir dezinfekavimo paslaugų (asmens sveikatos priežiūros įstaigoms) užsakymai (rezervuota teisė)
Apraksts: Valymo ir dezinfekavimo paslaugų (asmens sveikatos priežiūros įstaigoms) užsakymai (rezervuota teisė)
Iekšējais identifikators: 2