2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroninių ryšių ir elektros tinklų pasyviniai elementai, eksploatacinės medžiagos NUTRAUKTAS
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti elektroninių ryšių ir elektros tinklų pasyvinius elementus ir eksploatacines medžiagas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. Perkančioji organizacija prekes užsakinės pagal poreikį.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32521000 Telekomunikāciju kabeļi
Papildu klasifikācija (cpv): 31300000 Izolēti vadi un kabeļi, 44530000 Aizdares, 31700000 Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli, 44500000 Instrumenti, slēdzenes, atslēgas, eņģes, aizbīdņi, ķēdes un atsperes, 44167100 Savienojumi, 32442200 Termināļa kārbas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0