260942-2024 - Rezultāts
Latvija – SCADA vai līdzīga sistēma – TEC-2 1.energobloka tvaika turbīnas vadības sistēmas TCS (AC160) modernizācija
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsTEC-2 1.energobloka tvaika turbīnas vadības sistēmas TCS (AC160) modernizācija
AprakstsTEC-2 1.energobloka tvaika turbīnas vadības sistēmas TCS (AC160) modernizācija
Iekšējais identifikatorsAS "Latvenergo" 2023/39
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42961200 SCADA vai līdzīga sistēma
Papildu klasifikācija (cpv): 51900000 Vadības un kontroles sistēmu uzstādīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000