See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 6 konkretus pirkimas. Vilniaus aps. VPK tarnybinių transporto priemonių kėbulų remonto paslaugos
Apraksts: Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas planuoja pirkti tarnybinių transporto priemonių kėbulų remonto paslaugas su reikalingomis detalėmis, dalimis, medžiagomis. Sutarties vykdymo trukmė - 24 mėnesiai.
Iepriekšējs paziņojums: 641173-2023
Iekšējais identifikators: 714306
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1