26132-2025 - Konkurss
Lietuva – Strukturālās inženierijas konsultāciju pakalpojumi – Eržvilko ugniagesių komandos pastato rekonstrukcijos techninio darbo projekto parengimas (skelbiama apklausa)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Eržvilko ugniagesių komandos pastato rekonstrukcijos techninio darbo projekto parengimas (skelbiama apklausa)
Apraksts: Eržvilko ugniagesių komandos pastato rekonstrukcijos techninio darbo projekto parengimas
Iekšējais identifikators: 0
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71312000 Strukturālās inženierijas konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001