261574-2024 - Konkurss
Lietuva – Medicīnisko laboratoriju sniegtie pakalpojumi – WADA akredituotų laboratorijų teikiamos paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: WADA akredituotų laboratorijų teikiamos paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas skaidomas į 5 (penkias) pirkimo dalis: I pirkimo dalis: akredituotos laboratorijos šlapimo tyrimas; II pirkimo dalis: akredituotos laboratorijos kraujo tyrimas, analizė sportininko biologiniam pasui ir/ar hormonų analizei bei dėl kitų kraujo komponentų manipuliacijų; III pirkimo dalis: akredituotos laboratorijos sauso kraujo lašo tyrimas; IV pirkimo dalis: mėginių ilgalaikis saugojimas; V pirkimo dalis: sportininko biologinio paso analizė ir valdymas.
Iekšējais identifikators: 720164
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85145000 Medicīnisko laboratoriju sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Akredituotos laboratorijos šlapimo tyrimas
Apraksts: Akredituotos laboratorijos šlapimo tyrimas
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Akredituotos laboratorijos kraujo tyrimas, analizė sportininko biologiniam pasui
Apraksts: Akredituotos laboratorijos kraujo tyrimas, analizė sportininko biologiniam pasui ir/ar hormonų analizei bei dėl kitų kraujo komponentų manipuliacijų
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Akredituotos laboratorijos sauso kraujo lašo tyrimas
Apraksts: Akredituotos laboratorijos sauso kraujo lašo tyrimas
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Mėginių ilgalaikis saugojimas
Apraksts: Mėginių ilgalaikis saugojimas
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Sportininko biologinio paso analizė ir valdymas
Apraksts: Sportininko biologinio paso analizė ir valdymas
Iekšējais identifikators: 5