26171-2026 - Rezultāts
Lietuva – Tīkla iekārtas – DEIVIS SOC techninė ir programinė įranga įsteigimui (NKSC)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: DEIVIS SOC techninė ir programinė įranga įsteigimui (NKSC)
Apraksts: DEIVIS SOC techninė ir programinė įranga įsteigimui (NKSC)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0