262815-2024 - Konkurss
Lietuva – Māls – „Bentonito molio miltelių pirkimas“
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: „Bentonito molio miltelių pirkimas“
Apraksts: Bentonito molio milteliai
Iekšējais identifikators: 708421
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 14221000 Māls
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 210 tonnas