265628-2024 - Rezultāts
Lietuva – Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi – 5 konkretus pirkimas (Joniškio r. PK transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 5 konkretus pirkimas (Joniškio r. PK transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos)
Apraksts: Šiaulių aps. VPK Joniškio r. PK tarnybinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugos. Reikalavimai pirkimo objektui, paslaugų teikimo vieta ir apimtys pateikti šio kvietimo 1 priede "Techninė specifikacija". Paslaugos Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje, paslaugų teikimo trukmė 36 mėn., maksimali sutarties (70 000,0) Eur su PVM,
Iekšējais identifikators: 714021
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112000 Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 900 darba stundas