See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bendrųjų gebėjimų mokymai
Apraksts: Lietuvos įtraukties švietime centras (toliau – Perkančioji organizacija), įgyvendindamas iš Europos Sąjungos fondų ir bendrojo finansavimo lėšų finansuojamą projektą ,,Mokymasis įtraukčiai” , vykdomą pagal 2021 - 2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo plėtros programos pažangos priemonę Nr. 12-003-03-02-01 „Įgyvendinti įtraukųjį švietimą“ (toliau – Projektas), ketina įsigyti 4 sričių (grupinės supervizijos, komandinio darbo, mediacijos praktikos bei vadovavimo ir ugdomojo konsultavimo) mokymų, skirtų bendrųjų gebėjimų kompetencijoms stiprinti Perkančiosios organizacijos darbuotojams, organizavimo ir įgyvendinimo paslaugas. Pirkimas bus skaidomas į 4 dalis: 1 pirkimo dalis - Vadovavimo ir ugdomojo konsultavimo mokymų paslaugos; 2 pirkimo dalis - Komandinio darbomokymų paslaugos; 3 pirkimo dalis - Mediacijos praktikos mokymų paslaugos; 4 pirkimo dalis - Grupinės supervizijos mokymų paslaugos.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80510000 Speciālistu mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vadovavimo ir ugdomojo konsultavimo mokymų paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Komandinio darbo mokymų paslaugos
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Mediacijos praktikos mokymų paslaugos
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Grupinės supervizijos mokymų paslaugos
Iekšējais identifikators: 4