265936-2024 - Konkurss
Lietuva – Sistēmu analīzes un programmēšanas pakalpojumi – TOPOGRAFIJOS, INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS, TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS ELEKTRONINIŲ VARTŲ INFORMACINĖS SISTEMOS PALAIKYMO IR VYSTYMO PASLAUGOS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TOPOGRAFIJOS, INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS, TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS ELEKTRONINIŲ VARTŲ INFORMACINĖS SISTEMOS PALAIKYMO IR VYSTYMO PASLAUGOS
Apraksts: Topografijos, inžinerinės infrastruktūros, teritorijų planavimo ir statybos elektroninių vartų informacinės sistemos palaikymo ir vystymo paslaugos
Iekšējais identifikators: 711036
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72240000 Sistēmu analīzes un programmēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000