2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Krovininių transporto priemonių (Iveco, Renault, Man, Scania) remonto, techninės priežiūros paslaugų ir atsarginių dalių pirkimas
Apraksts: Perkamos krovininių transporto priemonių (Iveco, Renault, Man, Scania) remonto, techninės priežiūros paslaugos ir atsarginės dalys
Iekšējais identifikators: 720512
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112000 Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34330000 Kravas transportlīdzekļu, furgonu un vieglo automobiļu detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000