2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medžių savaiminukais apaugusios ne miško žemės inventorizacijos paslaugų pirkimai
Apraksts: Daugiau informacijos pateikiama pridedamuose dokumentuose
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77231400 Meža inventarizācijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 Pirkimo objekto dalis – Medžių savaiminukais apaugusios ne miško žemės inventorizacija VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninio padalinio teritorijoje
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 Pirkimo objekto dalis – Medžių savaiminukais apaugusios ne miško žemės inventorizacija VĮ Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninio padalinio teritorijoje
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 Pirkimo objekto dalis – Medžių savaiminukais apaugusios ne miško žemės inventorizacija VĮ Valstybinių miškų urėdijos Panevėžio regioninio padalinio teritorijoje
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 Pirkimo objekto dalis – Medžių savaiminukais apaugusios ne miško žemės inventorizacija Kupiškio rajono savivaldybės teritorijoje.
Iekšējais identifikators: 4