2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (2024-U4-15) DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS TARNYBOS FUNKCIJŲ VYKDYMO PASLAUGŲ VIEŠASIS PIRKIMAS
Apraksts: Pirkimo objektą sudaro: 1) darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas, gaisrinės saugos funkcijų vykdymas; 2) papildomos užsakomos darbuotojų saugos ir sveikatos funkcijų vykdymo paslaugos; 3) dokumentacijos/instrukcijų parengimo paslaugos.
Iekšējais identifikators: 720059
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79417000 Drošības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000