269994-2024 - Konkurss
Lietuva – Ēku celtniecības darbi – Gyvenamosios paskirties pastato H. Manto g. 84, Klaipėdoje, naujo pastato statybos darbai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Gyvenamosios paskirties pastato H. Manto g. 84, Klaipėdoje, naujo pastato statybos darbai
Apraksts: Klaipėdos universitetas numato įsigyti Gyvenamosios paskirties pastato H. Manto g. 84, Klaipėdoje, naujo pastato statybos darbus.
Iekšējais identifikators: 720584
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000