27019-2026 - Rezultāts
Lietuva – Cisternu un rezervuāru tīrīšanas pakalpojumi – (11332) Talpyklos T-01-1305 ir jos kolektoriaus valymo paslaugos - konkretus DPS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (11332) Talpyklos T-01-1305 ir jos kolektoriaus valymo paslaugos - konkretus DPS
Apraksts: Talpyklos T-01-1305 ir jos kolektoriaus valymo paslaugos - konkretus DPS
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90913000 Cisternu un rezervuāru tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0