See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 5604435 Atnaujintas varžymasis. LK tinklų, surinkimo šulinėlių, jų atvadų remonto darbai įvairiais adresais
Apraksts: 5604435 Atnaujintas varžymasis. LK tinklų, surinkimo šulinėlių, jų atvadų remonto darbai įvairiais adresais
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45232151 Ūdens maģistrāļu remonta būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1