270725-2026 - Konkurss
Latvija – Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces – “Medicīnas preču piegāde”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: “Medicīnas preču piegāde”
Apraksts: “Medicīnas preču piegāde”
Iekšējais identifikators: JRS2026/10.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
Papildu klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Slēgtas sistēmas –stobriņi asins paņemšanai, adatas
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Ierīces intravenozai šķīdumu, asins aizvietotāju ievadīšanai un asins pārliešanai (sistēmas)
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Šļirces un adatas injekcijām
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Adatas spinālām anestēzijām un punkcijām
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Šļirces perfuzoram, perfuzora vadi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Vēnu katetri , sistēmas “Tauriņš”
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Cimdi (nesterili)
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Cimdi saimniecības (nesterili)
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Vate
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Marle
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Saites
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Ģipša saites
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Ķirurģiskās salvetes
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Plāksteri
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Saites pašlīpošas
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Analīžu trauciņi
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Trauciņi ar formalīnu
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Asmeņi elektriskajam skuveklim