2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vakcinų transportavimo paslaugos (SAMESC)
Apraksts: Vakcinų transportavimo paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0